Fitness club Hanky Kynychovétisk stránkyrozvrh

 

ROZVRH LEKCÍ PLATNÝ OD 7. 11. 2016

 

UPOZORNĚNÍ:
Na lekce TRX a H.E.A.T. Program je nutná rezervace ZDE  nebo telefonicky na recepci. Lekci si může rezervovat pouze klient, který je držitelem čipové karty s minimálním kreditem 300 Kč (tento kredit je nevratný, čerpáte jej na úhradu služeb či zboží). Rezervaci je možné zrušit nejpozději 12 hodin před začátkem lekce.
Na lekci můžete dorazit i bez objednání, ale může se stát, že se na svoji lekci nedostanete z důvodu plné kapacity, a nebo se lekce nebude konat, proto doporučujeme - objednávejte se! 

 

NOVINKA: Každý klient má v době návštěvy fitka za účelem cvičení VSTUP DO INFRA SAUNY ZDARMA!!!


pondělí
07:20 - 08:10 H.E.A.T. program Romana Ripper sál 2
09:00 - 09:55 Postava snů Vlasta Pavlasová sál 1
12:00 - 12:55 Power Jóga - OD LEDNA 2017 Daniela Horňáčková sál 3
10:00 - 10:55 Zdravotní cvičení pro seniory Lída Míčová sál 3
12:00 - 12:55 H.E.A.T. program Monika Tillová sál 2
12:00 - 12:55 Tvarování těla Vlasta Pavlasová sál 1
17:00 - 17:55 Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1
17:00 - 17:50 TRX Míla Vajnar sál 3
17:00 - 17:50 H.E.A.T. program Monika Tillová sál 2
18:00 - 18:55 Břišní pekáč/Pevný zadek Hanka Kynychová sál 1
18:00 - 18:55 Power Jóga Daniela Horňáčková sál 3
18:00 - 19:00 Malý kruhový trénink silový Ivan Vladár posilovna
19:00 - 19:50 TRX Ivan Vladár sál 3
18:00 - 18:50 H.E.A.T. program Romana Ripper sál 2
19:00 - 19:55 H.E.A.T. program Romana Ripper sál 2
19:00 - 19:55 Zumba Daniela Horňáčková sál 1
20:00 - 20:50 TRX Adam Šerpán sál 3

úterý
07:20 - 08:10 H.E.A.T. program Romana Ripper sál 2
07:30 - 08:25 TRX Martin Svoboda sál 3
09:00 - 09:55 H.E.A.T. program Monika Tillová sál 2
09:00 - 09:55 Břišní pekáč/Pevný zadek Lenka Bayerová sál 1
10:30 - 11:25 Těhotenská Jóga - OD 14. 11. Iva Rezková sál 3
12:00 - 12:50 H.E.A.T. program Romana Ripper sál 2
12:00 - 12:55 Pomalá Lunch Jóga - OD 14. 11. Iva Rezková sál 3
17:00 - 17:55 Břišní pekáč/Pevný zadek Vlasta Pavlasová sál 1
17:00 - 17:50 H.E.A.T. program Jana Urbanová sál 2
17:00 - 17:50 TRX Martin Svoboda sál 3
18:00 - 18:55 Postava snů Vlasta Pavlasová sál 3
18:00 - 18:55 Pilates -OD LEDNA 2017 Leona Qaša Kvasnicová sál 1
18:00 - 18:50 H.E.A.T. program Jana Urbanová sál 2
19:00 - 19:50 H.E.A.T. program Marie Soldatova sál 2
20:00 - 20:50 TRX Adam Šerpán sál 3

středa
07:20 - 08:10 H.E.A.T. program Romana Ripper sál 2
07:30 - 08:25 Pilates Clinic Vendula Vetišková sál 1
07:15 - 08:05 TRX Adam Šerpán sál 3
09:00 - 09:50 TRX Vlasta Pavlasová sál 3
09:00 - 09:50 H.E.A.T. program Monika Tillová sál 2
10:00 - 10:55 Zdravotní cvičení pro seniory Lída Míčová sál 3
09:00 - 09:55 Postava snů Hanka Kynychová sál 1
12:00 - 12:55 Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1
12:00 - 12:55 Pomalá Lunch Jóga - OD 14. 11. Iva Rezková sál 3
13:00 - 13:55 Dynamická Lunch Jóga-OD 14.11. Iva Rezková sál 3
17:00 - 17:55 Bodystyling Hanka Kynychová sál 1
17:00 - 17:50 TRX Míla Vajnar sál 3
17:00 - 17:50 H.E.A.T. program Petra Havelková sál 2
18:00 - 18:55 Tabata Míla Vajnar sál 3
18:00 - 18:55 Dance Workout Filip Jankovič sál 1
18:00 - 18:50 H.E.A.T. program Monika Tillová sál 2

čtvrtek
07:30 - 08:25 TRX Martin Svoboda sál 3
07:20 - 08:10 H.E.A.T. program Marie Soldatova sál 3
09:00 - 09:55 Postava snů Vlasta Pavlasová sál 1
10:00 - 10:55 Břišní pekáč/Pevný zadek Lenka Bayerová sál 1
12:00 - 12:50 TRX Ivan Vladár sál 3
12:00 - 12:55 Hatha Jóga - OD LEDNA 2017 Daniela Horňáčková sál 1
12:00 - 12:50 H.E.A.T. program Monika Tillová sál 2
17:00 - 17:50 TRX Martin Svoboda sál 3
17:00 - 17:55 Postava snů Vlasta Pavlasová sál 1
17:00 - 17:50 H.E.A.T. program Monika Tillová sál 2
18:00 - 18:55 Břišní pekáč/Pevný zadek Hanka Kynychová sál 1
18:00 - 18:50 TRX Adam Šerpán sál 3
18:00 - 18:55 Malý kruhový trénink silový Ivan Vladár posilovna
18:00 - 18:50 H.E.A.T. program Marie Soldatova sál 2
19:00 - 19:50 TRX Ivan Vladár sál 3
19:00 - 19:55 Pilates -OD LEDNA 2017 Eva Burdová sál 1
19:00 - 19:50 H.E.A.T. program Marie Soldatova sál 2

pátek
07:20 - 08:10 H.E.A.T. program Romana Ripper sál 2
07:30 - 08:20 TRX Martin Svoboda sál 3
09:00 - 09:50 H.E.A.T. program Monika Tillová sál 2
09:00 - 09:55 Postava snů Hanka Kynychová sál 1
09:00 - 09:50 TRX Ivan Vladár sál 3
12:30 - 12:55 Expres Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1
12:00 - 12:25 Expres Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1
17:00 - 17:55 Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1
17:00 - 17:55 Lady Latino - OD LEDNA 2017 Marek Dědík sál 3
18:00 - 18:55 Power Jóga Daniela Horňáčková sál 3
18:00 - 18:55 Bosu Břišní pekáč Vlasta Pavlasová sál 1
19:00 - 19:55 Hatha Jóga Daniela Horňáčková sál 1
19:00 - 19:50 H.E.A.T. program Romana Ripper sál 2
19:00 - 19:55 TRX Míla Vajnar sál 3

sobota
09:00 - 09:50 TRX Střídání lektorů sál 3
09:30 - 10:25 Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1
09:00 - 09:50 H.E.A.T. program Romana Ripper sál 2
10:00 - 10:50 H.E.A.T. program Střídání lektorů sál 2
10:00 - 10:55 Malý kruhový trénink silový Ivan Vladár posilovna
10:00 - 10:50 TRX Střídání lektorů sál 3

neděle
09:00 - 09:50 TRX Střídání lektorů sál 2
10:00 - 10:55 Břišní pekáč Hanka Kynychová sál 1
10:00 - 10:50 H.E.A.T. program Střídání lektorů sál 2
17:00 - 17:50 H.E.A.T. program Střídání lektorů sál 2
18:00 - 18:50 TRX Střídání lektorů sál 3

 
E-shop kynychova-shop.cz Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz Hejbej se TV