Fitness club Hanky Kynychovéškolení BP a termíny
školení BP a termíny

BŘIŠNÍ PEKÁČ = jedinečný, nový, patentovaný fitness program známé cvičitelky Hanky Kynychové

 

JAK VYUŽÍT JEDINEČNÉ ŠANCE ZÍSKAT CERTIFIKÁT PRO VEDENÍ LEKCÍ S NÁZVEM BŘIŠNÍ PEKÁČ A JAK ŠKOLENÍ PROBÍHÁ?Milí instruktoři, milí klienti a všichni, kteří máte rádi pohyb a zdravý životní styl!

 

Protože se mě víc a víc ptáte na metodiku lekcí Břišního pekáče a chcete tyto lekce zavést ve svých fitness centrech, rozhodla jsem se od února spustit školení. Po absolvování tohoto školení můžete libovolně zařazovat tyto lekce pod registrovaným názvem Břišní pekáč ve svých fitness centrech.

 

 

Již několik let v našem centru probíhají hodiny Břišního pekáče. Mnozí jste je jistě navštívili a oblíbili. Vnímáme oblíbenost a prospěšnost těchto hodin. Některé jste určitě pocítily změny na těle, účinnost tohoto cvičení. Možná chcete dále pokračovat, vyvíjet se a říkáte si, že byste rády předcvičovaly.

 

 

Charakteristika lekce Brišní pekáč:

Lekce s názvem Břišní pekáč je určena začátečníkům a středně pokročilým cvičencům, ženám po porodu či ženám se začínající inkontinencí, dále pak ženám a dívkám i mužům, kteří chtějí zpevňovat pánevní dno.


Lekce revolučního fitness programu je zaměřena na posilování hlubokých svalů. Cvičební lekce obsahuje balanční cviky na balančních podložkách AIREX, overballech či na Bosu. Cviky jsou zaměřené na celkové zpevnění svalů celého těla, dále pak na zpevnění a posílení břišních svalů (přímé, šikmé apod.) a na zpevnění pánevního dna.


Cvičíme hlavně vahou vlastního těla, a nebo s malými zátěžemi, tj. činky 1 - 2 Kg.
Délka lekce je 55 minut. Lekce neobsahuje žádnou aerobní část.

 


Nabízíme Vám toto školení, při kterém po zdárném ukončení obdržíte certifikát a budete oprávnění předcvičovat hodiny Břišního pekáče. 

 

 

Všechny informace o průběhu školení, termínech a způsobu přihlášení naleznete v této rubrice.

 

Jako novinku nabízíme i Školení břišní pekáč - DOŠKOLOVACÍ KURZ, kde získáte nový zásobník cviků, informace o výživě a mnoho dalších poznatků!

 

 


Termíny přihlášení na KURZ BP 2016Termíny přihlášení na KURZ BP 2016

Milé dámy, milí pánové,

připravili jsme pro vás několik termínů KURZU BŘIŠNÍHO PEKÁČE na první pololetí roku 2015. Termíny budeme postupně přidávat! Navíc připravujeme termín pro Školení Břišní pekáč - DOŠKOLOVACÍ KURZ.

[více...]
 

Program školení BP a školiteléProgram školení BP a školitelé

Školení BP probíhá tradičně v prostorách Fitness clubu Hanky Kynychové. Školiteli jsou Hanka Kynychová (autorka tohoto fitness programu) a Mgr. Daniela Horňáčková

Školení Břišní pekáč - DOŠKOLOVACÍ KURZ se koná rovněž v prostorách Fitness clubu Hanky Kynychové. Mezi školiteli nechybí Hanka Kynychová, Mgr. Daniela Hoňáčková, navíc se setkáte s dalšími odborníky na zdravý životní styl a výživu!

 

[více...]
 

Způsob úhrady školení BPZpůsob úhrady školení BP

Cena Kurz Břišní pekáč je 2 500 Kč.


Pro závazné přihlášení je nutné vyplnit přihlášku u vámi vybraného termínu ZDE a zaslat výše uvedenou částku na účet pořadatele školení BP.

[více...]
 

Absolventi školení BPAbsolventi školení BP

Již několik let školím lektory na školení revolučního fitness programu s názvem Břišní pekáč. Za tu dobu jsem vyškolila již spoustu kvalitních lektorů.

Přidejte se k nim!

Vaše Hanka Kynychová

[více...]
 

KontaktKontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat!

Mgr. Kateřina Fingralová
manažerka

E-mail: katerina.fingralova@gmail.com
Tel.: +420  607 185 011

[více...]
 

Místo konání školeníMísto konání školení

Školení BP i doškolovací kurz se koná v prostorách Fitness clubu Hanky Kynychové:
Areál Presston
Šífařská 1/3
140 00 Praha 4 Hodkovičky
[více...]
 
 
E-shop kynychova-shop.cz Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz Hejbej se TV